Niepokalanego Poczęcia NMP

Rzymskokatolicka Parafia

 

 

XV niedziela zwykła

14.VII.2019r.

 

 

 

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. prałata Huberta Wieczorke, który do końca lipca pełnił będzie w naszej parafii zastępstwo wakacyjne.
  Jednocześnie dziękujemy ks. Maciejowi Soluchowi, za tygodniową posługę w naszym kościele.
 2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18:00.
 3. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Bonawentury, a we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej odprawimy nowennę ku czci bł. Emila Szramka, natomiast w środę o 18:15 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo przed obliczem Pana Jezusa z Manoppello, po Mszy św. wieczornej.
 6. W tym roku nasz ks. Proboszcz kończy 60-ty rok życia. Mszę św. z tej okazji „jako podziękowanie za o trzymane łaski , z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie, za wstawiennictwem Matki Boskiej Niepokalanie Poczętej i bł. ks. Emila Szramka” odprawi w niedzielę – 28 lipca, o godz. 13.00.
  Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału.
 7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. reportaż z najpopularniejszego sanktuarium maryjnego Czech, w miejscowości Svaty Hostyn, zachęcamy do czytania..
 8. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii, również w przyszłym tygodniu kolekta przeznaczona będzie na ten cel..
 9. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Zofia Słupska 95l. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 

 


Copyright © Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP