Niepokalanego Poczęcia NMP

Rzymskokatolicka Parafia

 

 

XX niedziela zwykła

18 sierpnia 2019r.

 

 

  1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18:00. Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej; łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.
  2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w środę św. Piusa X, papieża, w czwartek wspomnienie NMP, Królowej, a w sobotę obchodzimy święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej odprawimy nowennę ku czci bł. Emila Szramka, natomiast w środę o 18:15 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  4. Pielgrzymów wyjeżdżających na pielgrzymkę do sanktuariów Ziemi Kłodzkiej i Saksonii informujemy, że wyjazd nastąpi w sobotę 24 sierpnia. Gromadzimy się o godz. 7:00 w naszym kościele mariackim.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Misjonarze Oblaci MN będą głosić homilię o tematyce misyjnej a po Mszach – przed kościołem – rozprowadzać kalendarze misyjne jako pomoc dla misji.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. refleksja o ostatecznym celu naszej ziemskiej wędrówki, czyli o niebie oraz bezpłatny dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu w związku z 100. rocznicą wybuchu.
  7. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. W przyszłym tygodniu kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  8. W minionym tygodniu odeszedł do Pana: śp. Czesław Mitręga, lat 71. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
  9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i obfitych łask Bożych na cały rozpoczynający się tydzień.

 

 


Copyright © Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP