Niepokalanego Poczęcia NMP

Rzymskokatolicka Parafia

 

 

XXV niedziela zwykła

20.IX.2020r.

 

 

  1. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji. Zapraszamy na nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18:00.
  2. Dzisiaj też sprawowana będzie Msza św. w języku angielskim o godz. 14:00 w kaplicy domu parafialnego. Msze św. w tym języku będą sprawowane w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej odprawimy nowennę ku czci bł. Emila Szramka, natomiast w środę o 18:15 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W poniedziałek obchodzimy święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w środę wspomnienie św. Ojca Pio, a w sobotę wspomnienie św. Kosmy i Damiana.
  5. W sobotę swoje imieniny obchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Msza św. w Jego intencji o godz. 18:30.
  6. Przypominamy, że okazja do spowiedzi św. jest u nas w kościele codziennie przed Mszami św. oraz w sobotę od godz. 17:30 do 18:30. W każdą ostatnią sobotę miesiąca, począwszy od najbliższej, będzie również okazja do spowiedzi po wieczornej Mszy św. Od godz. 19:30 do 21:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi św.
  7. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w środę 30 września po Mszy św. wieczornej. Tym razem z powodu koronawirusa spotkanie odbędzie się w sali nr 2 w domu parafialnym.
  8. Kancelaria parafialna przyjmuje już intencje mszalne na rok 2021. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. zarówno za żywych jak i za zmarłych. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu.
  9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. o mediach społecznościowych oraz o siostrze zakonnej, która przez 14 lat pracowała w slumsach. Jest też wrześniowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.
  10. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby Wydziału Teologicznego UŚ. W przyszłym tygodniu kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

 

 


Copyright © Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP